تبلیغات
باران بهشتی - قضاوت نابجا در فضای مجازی

قضاوت نابجا در فضای مجازی

اینکه رهبر انقلاب الگوی مناسبی است و فرمایشات ایشون کاملا بجا و منطقی، عقلانی و حساب شده هست کاملا صحیحه اما قیاس هر گونه وضعیتی در امور مجازی و داشتن تعصب نابجا توسط بعضی پیروان و ایرادگیری قابل قبول نیست. 

خصوصا در گروهی که تکفیری ها نفوذ داشته اند، بچه شیعه ها نباید مطلبی بگذارند که دشمن را از شدت ساده لوحی شیعه به خنده بندازه!!! 

و این خود جای شک داره که کسی که خودشو بچه شیعه معرفی کرده تا این حد بی اطلاع و ناآگاه هست؟!! یا خودش هم عاملی برای همراهی این گروه هاست؟!

مثلا در مورد پسری که به امام زمان روحی فداه توهین کرده و تبدیل به خر شده!!! عکس فتوشاپی رو هم فرستاده. از گروه ریموش کردم رفته پیش بقیه اعضا چغلی کردن!!! جالبه یکی دیگه از اعضای با بصیرت گروه رو هم گول زده بود اونو هم نسبت بهم شاکی کرد! 

اما سوالی که پیش میاد ائمه کلهم نور واحدن پش چرا امام حسن مجتبی علیه السلام با کسی که به ایشون توهین کرد با ملاطفت و کاملا بزرگوارانه رفتار کردند؟ 

الان میخواستم عکسی که این آقا فرستاده بود رو بذارم اصلا تو اینترنت نیست! اگه خبر مهمی واقعا صحت داشته باشه مگه میشه تو سایت های معتبر خبری نباشه؟ مثلا باشگاه خبرنگاران جوان؟ 

یا رواج احادیثی که سندیت نداره. که در پست های قبلی عرض شد. در نامه 53 نهج البلاغه از امام علی علیه السلام به مالک اشتر نخعی. 

نامه امام علی(ع) به مالک اشتر: ای مالک! اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن ، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی.

که کاملا جعلی هست و خودم تو نهج البلاغه نامه 53 رو چک کردم نبود. 

خب داره یه جورایی جلوی امر به معروف رو میگیره. البته نباید نسبت به دیگران بد بین بود درسته اما چیزی که سندیت نداره پس جعلیه و غیر قابل قبول.

 

دانلود نامه 53 نهج البلاغه:

 

 

لطفا روی عکس کلیک کنید

 

یا در مورد جنایات داعش!!! عکسی که برای سوختن دختران کرد عراقی که حاضر نشدن برده جنسی باشن و سوزونده شدن با کمی فتو شاپ برای خبر جنایتی دیگر توسط داعش استفاده شد که در مورد صحتش شک برانگیزه.

لطفا با توجه و دقت دو تا عکس رو با هم مقایسه بفرمایید.

1- حتی دختر کوچولویی که کلاه زرد سرشه تو عکس دوم قابل تشخیصه!! 

 

 

 

2- در آخرین خبر ناگوار مبنی بر اینكه داعش 52 جوان عراقی را زنده سوزاند

 

 

هر دو عکس یکیه با کمی فتوشاپ!!! داعش اینا رو برای وحشت اذهان میفرسته شما چرا انتشار میدین؟!!! 

دقت کنیم تو اینترنت داریم چی رو گسترش میدیدم و بیخودی هم نسبت به هم بد بینی نداشته باشیم.

 شیعه ها، سنی ها، مسیحیان، زرتشتیان، یهودیان، کلیمیان، آشوریان و پیروان ادیان دیگه یک کلام ایرانیان به گوش باشید دشمن از چه راه هایی وارد میشه.
ادامه مطلب
[ سه شنبه 26 مرداد 1395 ] [ 12:43 ب.ظ ] [ باران بهشتی2 ]